ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

З 28 жовтня 2015 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції"  (№ 577-VІІІ від 02.07.2015), яким передбачено, що письмове звернення може бути надіслано з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Електронне звернення до Головного управління статистики може бути надіслано  у робочий час на таку електронну адресу: oblstat@ks.ukrstat.gov.ua

Звертаємо увагу на те, що електронне звернення має бути оформлене належним чином, відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян". Зокрема, у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Крім цього, в  електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

 

Додаткова інформація