Комплексні статистичні публікації

КОМПЛЕКСНІ СТАТИСТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ
(тел. 49-43-28)

 

Статистичний збірник “Статистичний щорічник Херсонської області за 2019 рік”

Містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану області за 2019 рік порівняно з попередніми роками. Дані наводяться за основними секторами економіки, наведені показники структурних змін в економіці, зовнішньоекономічна діяльність, статистичні показники інших областей України. Більшість показників соціально-економічного розвитку області наведено за основними видами економічної діяльності, у розрізі районів. До всіх розділів надані методологічні пояснення.

Кількість стор. – 480
Термін видання: вересень
Орієнтовна ціна – 200 грн

Статистичний бюлетень “Соціально-економічне становище Херсонської області”

Містить оперативні дані про основні показники соціально-економічного розвитку області в цілому та в розрізі районів та міст області.

Кількість стор. – 50-90
Термін видання: щомісячно, III декада
Орієнтовна ціна – 100 грн

Економічна доповідь “Про соціально-економічне становище Херсонської області”

Містить економічний аналіз поточної статистичної звітності порівняно з попередніми періодами. Інформація сформована за такими розділами: демографічна ситуація та соціальний захист, зайнятість та безробіття, доходи населення, правосуддя та злочинність, діяльність підприємств, внутрішня торгівля, капітальні інвестиції, сільське господарство, промисловість, будівництво, транспорт та зв’язок, ЄДРПОУ, зовнішньоекономічна діяльність, споживчі ціни.

Кількість стор. – 60-70
Термін видання: щомісячно, ІІ декада
Орієнтовна ціна – 100 грн