Методологічні пояснення

Методологічні пояснення

Відтворення лісу – роботи щодо відтворення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю (зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях, які раніше не були зайняті лісом.
Діловий круглий ліс – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді. Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.
Заготівля деревини  від рубок головного користування – обсяги деревини заготовленої у порядку спеціального використання лісових ресурсів, що проводяться в стиглих і перестійних деревостанах.
Заготівля круглого лісу – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини.
Кількість диких тварин – кількість диких копитних, хутрових тварин і птахів в мисливських угіддях, яка визначена на підставі матеріалів обліків, проведених у звітному році.
Мисливське господарство як галузь – сфера суспільного виробництва, основними завданнями якого є охорона, регулювання чисельності диких тварин, використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо здійснення полювання, розвиток мисливського собаківництва.
Мисливські тварини – дикі звірі та птахи, що можуть бути об’єктами полювання.
Паливна деревина – група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.