Методологічні пояснення


Відтворення лісу
– роботи щодо відтворення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю (зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях, які раніше не були зайняті лісом.


Діловий круглий ліс
– група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді. Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.


Заготівля деревини  від рубок головного користування
– обсяги деревини заготовленої у порядку спеціального використання лісових ресурсів, що проводяться в стиглих і перестійних деревостанах.


Заготівля круглого лісу
– загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини.


Мисливські тварини
– дикі звірі та птахи, що можуть бути об’єктами полювання. Інформація щодо обліку, добування та розведення мисливських тварин збирається (формується) за місцезнаходженням юридичних осіб, яким надано у користування мисливські  угіддя.


Паливна деревина
– група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.