Методологічні пояснення

Методологічні пояснення

Відтворення лісу – роботи щодо відтворення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю (зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях лісогосподарського призначення, не вкритих лісовою рослинністю.
Ділова деревина – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді (лісоматеріали круглі). Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.
Заготівля деревини  від рубок головного користування – обсяги деревини заготовленої у порядку спеціального використання лісових ресурсів, що проводяться в стиглих і перестійних деревостанах.
Заготівля ліквідної деревини – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини.
Кількість диких тварин – кількість диких копитних, хутрових тварин і птахів в мисливських угіддях, яка визначена на підставі матеріалів обліків, проведених у звітному році.
Лісові пожежі – неконтрольоване виникнення та розповсюдження вогню по території лісового фонду.
Мисливське господарство – галузь, завданням якої є використання, охорона і відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо проведення полювання, розвиток мисливського спорту і мисливського собаківництва.
Мисливські тварини – дикі звірі та птахи, що можуть бути об’єктами полювання.
Мисливські угіддя – ділянки суші та водного простору (ліси, поля, луки, болота, озера тощо), на яких водяться мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства або добування (відлову, відстрілу) цих тварин.
Обсяги продукції, робіт та послуг лісового господарства включають продукцію лісозаготівель, побічного лісокористування, роботи та послуги, пов’язані з лісогосподарською діяльністю, обраховані у фактичних оптових цінах.
Паливна деревина – група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.