Комплексні статистичні публікації

КОМПЛЕКСНІ СТАТИСТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ
(тел. 49-43-28)

Статистичний збірник “Статистичний щорічник Херсонської області за 2017 рік”

Містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану області за 2017 рік порівняно з попередніми роками. Дані наводяться за основними секторами економіки, наведені показники структурних змін в економіці, зовнішньоекономічна діяльність, статистичні показники інших областей України. Більшість показників соціально-економічного розвитку області наведено за основними видами економічної діяльності, у розрізі районів. До всіх розділів надані методологічні пояснення.

Кількість стор. – 500
Термін видання: вересень
Орієнтовна ціна
електронний – 200 грн

Статистичний бюлетень “Соціально-економічне становище Херсонської області”

Містить оперативні дані про основні показники соціально-економічного розвитку області в цілому та в розрізі районів та міст області.

Кількість стор. – 70-100
Термін видання: щомісячно, III декада
Орієнтовна ціна
електронний – 100 грн

Економічна доповідь “Про соціально-економічне становище Херсонської області”

Містить економічний аналіз поточної статистичної звітності порівняно з попередніми періодами. Інформація сформована за такими розділами: промисловість, сільське господарство, будівельна діяльність, капітальні інвестиції, транспорт та зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня торгівля, споживчих цін, діяльність підприємств, доходи населення, ринок праці, демографічна ситуація та соціальний захист, правосуддя та злочинність ситуація.

Кількість стор. – 60-70
Термін видання: щомісячно, ІІ декада
Орієнтовна ціна
електронний – 100 грн

Додаткова інформація